header foto header foto header foto header foto header foto
 

Zaal MO16-22

 

Ondersteuning

Thijs Roelofs Trainer
Michelle Katgert-bogaard Begeleider

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere MO16-22-C Eemvallei MO16-2 11:00
Soest MO16-1 Eemvallei MO16-2 11:40
Almere MO16-22-C Soest MO16-1 12:20
Spandersbosch MO16-12-C Naarden MO16-2 13:30
Naarden MO16-2 Lelystad MO16-1 14:10
Spandersbosch MO16-12-C Lelystad MO16-1 14:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Spandersbosch MO16-12-C 8 22 7 1 0
2 Gooische MO16-2 8 12 3 3 2
3 Soest MO16-1 6 9 2 3 1
4 Naarden MO16-2 6 9 2 3 1
5 Lelystad MO16-1 8 6 1 3 4
6 Almere MO16-22-C 6 4 1 1 4
7 Eemvallei MO16-2 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 jan MHC Soest MO16-1 12:20 thuis
28 jan H.C. Eemvallei MO16-2 11:00 thuis
4 feb M.H.C. LELYSTAD MO16-1 15:40 thuis
4 feb H.C. Eemvallei MO16-2 15:00 uit
11 feb MHC Soest MO16-1 16:10 uit
11 feb Hockey Club Naarden MO16-2 16:50 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Lelystad MO16-1 Naarden MO16-2 (0-1)final
Eemvallei MO16-2 Naarden MO16-2 (1-5)final
Lelystad MO16-1 Eemvallei MO16-2 (2-2)final
Gooische MO16-2 Spandersbosch MO16-12-C (3-4)final
Spandersbosch MO16-12-C Almere MO16-22-C (2-0)final
Gooische MO16-2 Almere MO16-22-C (5-1)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Lelystad MO16-1 Almere MO16-22-C (0-3)final
Almere MO16-22-C Gooische MO16-2 (3-4)final
Lelystad MO16-1 Gooische MO16-2 (2-2)final
Spandersbosch MO16-12-C Soest MO16-1 (1-1)final
Eemvallei MO16-2 Soest MO16-1 (1-3)final
Spandersbosch MO16-12-C Eemvallei MO16-2 (5-1)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Soest MO16-1 Lelystad MO16-1 (3-1)final
Naarden MO16-2 Eemvallei MO16-2 (2-2)final
Gooische MO16-2 Eemvallei MO16-2 (2-1)final
Lelystad MO16-1 Spandersbosch MO16-12-C (1-5)final
Naarden MO16-2 Gooische MO16-2 (1-1)final
Soest MO16-1 Spandersbosch MO16-12-C (4-5)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Almere MO16-22-C Spandersbosch MO16-12-C (0-7)final
Naarden MO16-2 Spandersbosch MO16-12-C (2-6)final
Almere MO16-22-C Naarden MO16-2 (2-2)final
Gooische MO16-2 Lelystad MO16-1 (0-1)final
Lelystad MO16-1 Soest MO16-1 (0-0)final
Gooische MO16-2 Soest MO16-1 (1-1)final