header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren 3

 

Ondersteuning

David Damman Aanvoerder
Erica Kuijlenburg LCO
Darrell Weug Trainingslid
Joppe de With Trainingslid

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Voordaan H10 Kampong H19 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leusden H4 11 28 9 1 1
2 Kampong H23 11 25 8 1 2
3 Barneveld H2-O 11 24 7 3 1
4 Voordaan H10 10 22 7 1 2
5 Schaerweijde H3 11 17 5 2 4
6 USHC H4 10 16 5 1 4
7 Voordaan H7 11 16 5 1 5
8 Almere H3 11 15 5 0 6
9 Kampong H19 10 13 4 1 5
10 USHC H7 10 6 2 0 8
11 UNO H4 11 4 1 1 9
12 Kampong H20 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt U.S.H.C. H7 n.n.b thuis
19 mrt M.H.C. Barneveld H2-O n.n.b uit
26 mrt U.S.H.C. H4 n.n.b thuis
2 apr MMHC Voordaan H7 n.n.b uit
16 apr Hockeyclub UNO H4 n.n.b uit
23 apr SV Kampong Hockey H19 n.n.b thuis
14 mei SV Kampong Hockey H20 n.n.b uit
21 mei Schaerweijde H3 n.n.b thuis
4 jun MMHC Voordaan H10 n.n.b uit
11 jun MHC Leusden H4 n.n.b thuis
18 jun SV Kampong Hockey H23 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Kampong H23 Kampong H19 (5-0)final
USHC H4 UNO H4 (3-1)final
Barneveld H2-O Voordaan H7 (10-0)final
Leusden H4 Kampong H20 (5-1)final
USHC H7 Almere H3 (0-2)scheduled
Voordaan H10 Schaerweijde H3 (4-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Voordaan H7 USHC H4 (0-9)final
Schaerweijde H3 Leusden H4 (4-2)final
Kampong H19 USHC H7 (4-1)final
Almere H3 Barneveld H2-O (3-2)final
Kampong H20 Kampong H23 (4-6)final
UNO H4 Voordaan H10 (0-5)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
USHC H7 Kampong H20 (3-2)final
Barneveld H2-O Kampong H19 (7-1)final
Kampong H23 Schaerweijde H3 (3-1)scheduled
Voordaan H7 UNO H4 (4-2)scheduled
Leusden H4 Voordaan H10 (3-0)final
USHC H4 Almere H3 (1-0)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Schaerweijde H3 USHC H7 (4-3)final
Voordaan H10 Kampong H23 (2-3)final
UNO H4 Leusden H4 (1-7)final
Almere H3 Voordaan H7 (1-2)scheduled
Kampong H20 Barneveld H2-O (1-3)final
Kampong H19 USHC H4 (1-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
USHC H7 Voordaan H10 (0-15)final
USHC H4 Kampong H20 (2-0)final
Voordaan H7 Kampong H19 (2-2)final
Almere H3 UNO H4 (6-1)scheduled
Kampong H23 Leusden H4 (3-6)scheduled
Barneveld H2-O Schaerweijde H3 (3-3)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Kampong H20 Voordaan H7 (1-2)final
Voordaan H10 Barneveld H2-O (2-2)final
Schaerweijde H3 USHC H4 (2-4)final
Leusden H4 USHC H7 (3-2)final
Kampong H19 Almere H3 (1-2)final
UNO H4 Kampong H23 (0-6)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
USHC H4 Voordaan H10 (1-4)final
Kampong H19 UNO H4 (4-1)final
Barneveld H2-O Leusden H4 (4-4)final
Almere H3 Kampong H20 (4-1)final
Voordaan H7 Schaerweijde H3 (2-1)final
USHC H7 Kampong H23 (1-8)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Kampong H20 Kampong H19 (0-2)final
Schaerweijde H3 Almere H3 (3-1)final
Voordaan H10 Voordaan H7 (3-2)final
Leusden H4 USHC H4 (1-0)final
UNO H4 USHC H7 (1-2)scheduled
Kampong H23 Barneveld H2-O (0-3)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Barneveld H2-O USHC H7 (5-3)final
Almere H3 Voordaan H10 (1-5)scheduled
Kampong H19 Schaerweijde H3 (1-2)final
Voordaan H7 Leusden H4 (1-2)final
USHC H4 Kampong H23 (3-3)scheduled
Kampong H20 UNO H4 (0-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Schaerweijde H3 Kampong H20 (4-3)final
Barneveld H2-O UNO H4 (10-2)final
Kampong H23 Voordaan H7 (3-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Voordaan H7 USHC H7 (6-4)final
Almere H3 Kampong H23 (0-6)scheduled
USHC H4 Barneveld H2-O (1-3)scheduled
UNO H4 Schaerweijde H3 (2-2)scheduled
Kampong H20 Voordaan H10 (2-10)final
Kampong H19 Leusden H4 (1-3)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Leusden H4 Almere H3 (3-1)scheduled