header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames dinsdag veteranen

 

Ondersteuning

Inge Holtrop Aanvoerder
Erica Kuijlenburg LCO

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leusden/Ede DDA Almere DDA 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Barneveld DDA 11 33 11 0 0
2 Geldermalsen DDA 11 28 9 1 1
3 Loenen DDA 9 22 7 1 1
4 Voordaan DDA 11 20 6 2 3
5 Flevoland DDA 11 18 6 0 5
6 Hilversum DDA 11 15 5 0 6
7 Schaerweijde DDA 11 10 3 1 7
8 SCHC DDC 10 10 3 1 6
9 Leusden/Ede DDA 8 9 3 0 5
10 Almere DDA 10 8 2 2 6
11 IJsseloever DDB 10 6 2 0 8
12 SCHC DDE 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
14 feb MHC Leusden DDA n.n.b uit
7 mrt HC IJsseloever DDB n.n.b thuis
14 mrt HC Geldermalsen DDA 10:00 uit
21 mrt Schaerweijde DDA n.n.b thuis
28 mrt Loenense MHC DDA n.n.b uit
4 apr M.H.C. Barneveld DDA n.n.b uit
11 apr Hockeyclub SCHC DDE n.n.b thuis
18 apr MMHC Voordaan DDA n.n.b uit
25 apr HMHC DDA n.n.b thuis
16 mei Flevoland DDA n.n.b uit
23 mei MHC Leusden DDA n.n.b thuis
30 mei Hockeyclub SCHC DDC n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
DINSDAG 6 SEPTEMBER 2022
IJsseloever DDB Almere DDA (2-1)final
SCHC DDC SCHC DDE (2-1)scheduled
Leusden/Ede DDA Voordaan DDA (0-16)final
Schaerweijde DDA Barneveld DDA (0-5)final
Geldermalsen DDA Loenen DDA (2-2)final
Flevoland DDA Hilversum DDA (5-1)scheduled
DINSDAG 13 SEPTEMBER 2022
Barneveld DDA Flevoland DDA (3-2)final
Hilversum DDA Leusden/Ede DDA (3-0)scheduled
SCHC DDE IJsseloever DDB (0-2)scheduled
Almere DDA Geldermalsen DDA (1-7)final
Voordaan DDA SCHC DDC (2-2)scheduled
DINSDAG 20 SEPTEMBER 2022
Loenen DDA Schaerweijde DDA (7-0)scheduled
DINSDAG 27 SEPTEMBER 2022
IJsseloever DDB Voordaan DDA (0-4)scheduled
SCHC DDC Hilversum DDA (1-3)scheduled
Loenen DDA Barneveld DDA (2-4)final
Schaerweijde DDA Almere DDA (3-2)final
Geldermalsen DDA SCHC DDE (2-0)scheduled
Leusden/Ede DDA Flevoland DDA (1-6)final
DINSDAG 4 OKTOBER 2022
Barneveld DDA Leusden/Ede DDA (6-0)final
SCHC DDE Schaerweijde DDA (0-0)final
Voordaan DDA Geldermalsen DDA (0-2)final
Hilversum DDA IJsseloever DDB (3-1)scheduled
Almere DDA Loenen DDA (0-11)final
DINSDAG 11 OKTOBER 2022
IJsseloever DDB Flevoland DDA (2-4)scheduled
Schaerweijde DDA Voordaan DDA (0-4)final
Geldermalsen DDA Hilversum DDA (5-0)final
Loenen DDA SCHC DDE (9-0)scheduled
DINSDAG 18 OKTOBER 2022
Flevoland DDA Geldermalsen DDA (1-3)scheduled
SCHC DDE Almere DDA (2-2)final
Barneveld DDA SCHC DDC (9-0)final
Leusden/Ede DDA IJsseloever DDB (8-1)final
Hilversum DDA Schaerweijde DDA (0-3)final
DINSDAG 1 NOVEMBER 2022
IJsseloever DDB SCHC DDC (1-2)scheduled
SCHC DDE Barneveld DDA (0-8)final
Loenen DDA Hilversum DDA (2-0)final
Schaerweijde DDA Flevoland DDA (0-1)final
Geldermalsen DDA Leusden/Ede DDA (1-0)final
Almere DDA Voordaan DDA (2-2)final
DINSDAG 8 NOVEMBER 2022
Barneveld DDA IJsseloever DDB (10-0)scheduled
SCHC DDC Geldermalsen DDA (0-5)final
Leusden/Ede DDA Schaerweijde DDA (3-2)final
Voordaan DDA SCHC DDE (3-1)final
Hilversum DDA Almere DDA (3-1)scheduled
Flevoland DDA Loenen DDA (0-6)final
DINSDAG 15 NOVEMBER 2022
Voordaan DDA Loenen DDA (3-9)final
Almere DDA Barneveld DDA (0-3)final
Flevoland DDA SCHC DDC (3-0)scheduled
DINSDAG 22 NOVEMBER 2022
SCHC DDE Hilversum DDA (0-1)final
Almere DDA Flevoland DDA (2-1)final
Schaerweijde DDA SCHC DDC (1-2)scheduled
Geldermalsen DDA IJsseloever DDB (10-0)final
Voordaan DDA Barneveld DDA (1-5)final
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
IJsseloever DDB Schaerweijde DDA (0-4)scheduled
SCHC DDC Loenen DDA (1-6)final
Geldermalsen DDA Barneveld DDA (0-1)final
Hilversum DDA Voordaan DDA (1-3)scheduled
Flevoland DDA SCHC DDE (4-0)scheduled
DINSDAG 6 DECEMBER 2022
Barneveld DDA Hilversum DDA (3-0)final
SCHC DDE Leusden/Ede DDA (0-4)final
Schaerweijde DDA Geldermalsen DDA (0-3)final
Voordaan DDA Flevoland DDA (3-1)final
Almere DDA SCHC DDC (3-0)final