header foto header foto header foto header foto
 

Heren I

 
+
Youri Beck
+
Daan Bonhof
+
Valentijn Charbon
+
Bram Cornelisse
+
Thomas Crowson
+
Daan Dekker
+
Lucien van Doorn
+
Juan Fortuin
+
Daniel de Haan
+
Robin Herweijer
+
Daan Hoepman
+
Patrick Houben
+
Deegan Huisman
+
Stijn Jolie
+
Timo Jonker
+
Justin Klop
+
Floris Kuiper
+
Willem Mesman Schultz
+
Andrin Rickli
+
Jules Roelvink
+
Ignacio Salas
+
Flip Wijsman

Ondersteuning

Pasha Gademan Trainer/Coach
Bert Remmerswaal Ass. trainer
Martin de Koning Manager

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere H1 Amsterdam H1 20:30
Hurley H1 Kampong H1 20:30
Klein Zwitserland H1 HGC H1 20:30
Oranje-Rood H1 Den Bosch H1 20:30
Pinoké H1 Bloemendaal H1
Rotterdam H1 Tilburg H1 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal H1 1 3 1 0 0
2 Den Bosch H1 1 3 1 0 0
3 Kampong H1 1 3 1 0 0
4 HGC H1 1 3 1 0 0
5 Oranje-Rood H1 1 3 1 0 0
6 Amsterdam H1 1 1 0 1 0
7 Pinoké H1 1 1 0 1 0
8 Tilburg H1 1 0 0 0 1
9 Klein Zwitserland H1 1 0 0 0 1
10 Rotterdam H1 1 0 0 0 1
11 Almere H1 1 0 0 0 1
12 Hurley H1 1 0 0 0 1

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 sep AH & BC H1 20:30 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
22 sep Pinoké H1 14:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
29 sep HC Oranje Rood Oranje-Rood H1 14:45 uit
6 okt Hockey Club Rotterdam H1 14:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
13 okt Klein Zwitserland H1 14:45 uit
3 nov THC Hurley H1 14:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
10 nov HC Bloemendaal H1 n.n.b uit
16 nov SV Kampong Hockey H1 20:30 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
17 nov HGC H1 14:45 uit
24 nov HC Tilburg H1 14:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
1 dec Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 14:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
8 dec AH & BC H1 14:45 uit
1 mrt Pinoké H1 n.n.b uit
8 mrt HC Oranje Rood H1 n.n.b thuis
13 mrt Klein Zwitserland H1 n.n.b thuis
15 mrt Hockey Club Rotterdam H1 n.n.b uit
5 apr THC Hurley H1 n.n.b uit
19 apr HC Bloemendaal H1 n.n.b thuis
26 apr SV Kampong Hockey H1 n.n.b uit
3 mei HGC H1 n.n.b thuis
10 mei HC Tilburg H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Tilburg H1 Oranje-Rood H1 3-4
Den Bosch H1 Almere H1 5-0
Amsterdam H1 Pinoké H1 3-3
HGC H1 Rotterdam H1 3-0
Bloemendaal H1 Hurley H1 6-0
Kampong H1 Klein Zwitserland H1 4-1