header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Wedstrijdschema

Overig
JF10 - Oefenwedstrijd MF12
09:00 - V4
Thuis
JF10 - Oefenwedstrijd MF11
09:00 - V4
Thuis
MF11 - Oefenwedstrijd JF10
09:00 - V4
Thuis
MF11 - Oefenwedstrijd MF12
09:00 - V4
Thuis
MF12 - Oefenwedstrijd MF11
09:00 - V4
Thuis
MF12 - Oefenwedstrijd JF10
09:00 - V4
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
10:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
10:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
11:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
11:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
12:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
12:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
13:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
13:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
14:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
14:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
15:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
15:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
16:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
16:30
Thuis
Meisjes A
MA1 - Oefenwedstrijd JB2
13:45 - V4
Thuis
MA2 - Oefenwedstrijd MA3 (drieluik MA2/MA3/JA3)
14:45 - V2
Thuis
MA2 - Oefenwedstrijd JA3 (drieluik MA2/MA3/JA3)
15:30 - V2
Thuis
MA3 - Oefenwedstrijd MA2 (drieluik MA2/MA3/JA3)
14:45 - V2
Thuis
MA3 - Oefenwedstrijd JA3 (drieluik MA2/MA3/JA3)
16:15 - V2
Thuis
MA4 - Oefenwedstrijd MA6
14:15 - V5
Thuis
MA5 - Oefenwedstrijd MB4
15:30 - V1
Thuis
MA6 - Oefenwedstrijd MA4
14:15 - V5
Thuis
Meisjes B
MB1 - Oefenwedstrijd JC1
13:40 - V1
Thuis
MB2 - Oefenwedstrijd JB3
12:00 - V4
Thuis
MB3 - Oefenwedstrijd MB5
14:15 - V3
Thuis
MB4 - Oefenwedstrijd MA5
15:30 - V1
Thuis
MB5 - Oefenwedstrijd MB3
14:15 - V3
Thuis
MB6 - Oefenwedstrijd MC4
11:45 - V5
Thuis
Meisjes C
MC1 - Oefenwedstrijd JC2
12:40 - V3
Thuis
MC2 - Oefenwedstrijd MD1
09:30 - V3
Thuis
MC3 - Oefenwedstrijd MD2
10:30 - V4
Thuis
MC4 - Oefenwedstrijd MB6
11:45 - V5
Thuis
MC5 - Oefenwedstrijd MD4 (drieluik MC5/MC6/MD4)
13:15 - V2
Thuis
MC5 - Oefenwedstrijd MC6 (drieluik MC5/MC6/MD4)
14:00 - V2
Thuis
MC6 - Oefenwedstrijd MD4 (drieluik MC5/MC6/MD4)
12:30 - V2
Thuis
MC6 - Oefenwedstrijd MC5 (drieluik MC5/MC6/MD4)
14:00 - V2
Thuis
Meisjes D
MD1 - Oefenwedstrijd MC2
09:30 - V3
Thuis
MD2 - Oefenwedstrijd MC3
10:30 - V4
Thuis
MD3 - Oefenwedstrijd M8E1
09:30 - V1
Thuis
MD4 - Oefenwedstrijd MC6 (drieluik MC5/MC6/MD4)
12:30 - V2
Thuis
MD4 - Oefenwedstrijd MC5 (drieluik MC5/MC6/MD4)
13:15 - V2
Thuis
MD5 - Oefenwedstrijd M8E3
09:30 - V2
Thuis
Meisjes E
M8E1 - Oefenwedstrijd MD3
09:30 - V1
Thuis
M8E3 - Oefenwedstrijd MD5
09:30 - V2
Thuis
M8E4 - Oefenwedstrijd ME3
09:30 - V5
Thuis
ME1 - Oefenwedstrijd MF1
09:30 - V5
Thuis
ME2 - Oefenwedstrijd MF2
09:30 - V5
Thuis
ME3 - Oefenwedstrijd M8E4
09:30 - V5
Thuis
ME4 - Oefenwedstrijd MF3
10:35 - V5
Thuis
Meisjes F
MF01 - Oefenwedstrijd ME1
09:30 - V5
Thuis
MF02 - Oefenwedstrijd ME2
09:30 - V5
Thuis
MF03 - Oefenwedstrijd ME4
10:35 - V5
Thuis
Jongens A
JA2 - Oefenwedstrijd JB1
15:20 - V4
Thuis
JA3 - Oefenwedstrijd MA2 (drieluik MA2/MA3/JA3)
15:30 - V2
Thuis
JA3 - Oefenwedstrijd MA3 (drieluik MA2/MA3/JA3)
16:15 - V2
Thuis
Jongens B
JB1 - Oefenwedstrijd JA2
15:20 - V4
Thuis
JB2 - Oefenwedstrijd MA1
13:45 - V4
Thuis
JB3 - Oefenwedstrijd MB2
12:00 - V4
Thuis
Jongens C
JC1 - Oefenwedstrijd MB1
13:40 - V1
Thuis
JC2 - Oefenwedstrijd MC1
12:40 - V3
Thuis
JC3 - Oefenwedstrijd JD1
12:00 - V1
Thuis
Jongens D
JD1 - Oefenwedstrijd JC3
12:00 - V1
Thuis
JD2 - Oefenwedstrijd J8E1
11:00 - V2
Thuis
JD3 - Oefenwedstrijd J8E2
11:10 - V3
Thuis
Jongens E
J8E1 - Oefenwedstrijd JD2
11:00 - V2
Thuis
J8E2 - Oefenwedstrijd JD3
11:10 - V3
Thuis
JE1 - Oefenwedstrijd JF1
10:35 - V5
Thuis
JE2 - Oefenwedstrijd JF2
10:35 - V5
Thuis
Jongens F
JF01 - Oefenwedstrijd JE1
10:35 - V5
Thuis
JF02 - Oefenwedstrijd JE2
10:35 - V5
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
Extra opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten