header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Wedstrijdschema

Overig
Piketdienst 2 uur - Reservering
10:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
10:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
11:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
11:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
12:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
12:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
13:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
13:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
14:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
14:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
15:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
15:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
16:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
16:30
Thuis
Meisjes A
MA1 - Weesp MA1
12:10 - V2
Thuis
MA2 - Lelystad MA1
16:00 - V2
Thuis
MA3 - Loenen MA2
16:25 - V1
Thuis
MA4 - Spandersbs MA4
18:10
Uit
MA5 - Lelystad MA2
16:15
Uit
MA6 - Lelystad MA4
15:45
Uit
Meisjes B
MB1 - Schaerweijde MB1
12:25
Uit
MB2 - Laren MB2
12:10 - V3
Thuis
MB3 - Naarden MB3
17:50
Uit
MB4 - Soest MB2
14:30 - V5
Thuis
MB5 - Lelystad MB2
14:00
Uit
MB6 - Loenen MB4
14:30 - V1
Thuis
Meisjes C
MC1 - Shinty MC1
10:15
Uit
MC2 - Hilversum MC2
14:45
Uit
MC3 - Lelystad MC2
11:40 - V6
Thuis
MC4 - Weesp MC3
12:05
Uit
MC5 - Weesp MC4
12:35 - V1
Thuis
MC6 - Lelystad MC4
13:35 - V6
Thuis
Meisjes D
MD1 - Schaerweijde MD1
10:45
Uit
MD2 - Huizen MD2
08:30 - V2
Thuis
MD3 - Buitenhout MHC MD1
10:35
Uit
MD4 - Weesp MD4
09:45
Uit
MD5 - Spandersbs MD8
09:25 - V5
Thuis
Meisjes E
M8E1 - Buitenhout MHC M8E1
08:30
Uit
M8E2 - Spandersbs M8E3
08:45
Uit
M8E3 - MHC Muiderberg M8E2
08:30
Uit
M8E4 - Spandersbs M8E6
09:00 - V3
Thuis
ME1 - Laren M6E3
09:30 - V4
Thuis
ME2 - Rijnvliet M6E5
09:00
Uit
ME3 - Gooische M6E7
10:25
Uit
ME4 - Lelystad M6E2
09:30 - V4
Thuis
Meisjes F
MF01 - Gooische MF2
08:30 - V4
Thuis
MF02 - Hilversum MF2
08:45
Uit
MF03 - Lelystad MF1
09:15
Uit
Jongens A
JA1 - Pinoke JA1
14:00
Uit
JA2 - Loenen JA2
16:05 - V3
Thuis
JA3 - Soest JA2
16:25 - V5
Thuis
Jongens B
JB1 - Xenios JB1
14:05 - V2
Thuis
JB2 - Loenen JB2
14:10 - V3
Thuis
JB3 - Naarden JB5
15:30 - V6
Thuis
Jongens C
JC1 - Schaerweijde JC1
10:20 - V2
Thuis
JC2 - Schaerweijde JC4
10:40 - V1
Thuis
JC3 - Naarden JC7
12:35 - V5
Thuis
Jongens D
JD1 - Naarden JD2
08:30
Uit
JD2 - Spandersbs JD3
08:45 - V1
Thuis
JD3 - Rijnvliet JD3
10:20 - V3
Thuis
Jongens E
J8E1 - Naarden J8E1
08:30
Uit
J8E2 - Huizen J8E2
09:00 - V3
Thuis
JE1 - Gooische J6E3
10:00
Uit
JE2 - Naarden J6E1
10:30 - V4
Thuis
Jongens F
JF01 - Buitenhout MHC JF1
08:30
Uit
JF02 - Huizen JF1
08:30 - V4
Thuis
Overig
Para1 - Fletiomare G1
11:15 - V5
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
Extra opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten