header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Wim van Os Voorzitter
Accommodatie Onderhoud & Beheer
Boudewijn Hoeneveld Coördinator accommodatie - Seahoc
Arbitrage
Dick Hovestadt Voorzitter / Procedures-ICT
Bart Rietmeijer Voorzitter / Planning en arbitrage
Ronald Gabel CS + / Examinator
Erik Jonker Planning
Marsha Zwartjes Planning
Barry Faas Planning
Daan Beeren Planning
Max van Veen Planning
Hennie den Hartog Opleidingen en examen
Peter Vos Opleidingen en examen
Ton de Vos Begeleiding
Julian de Bruin Begeleiding
AVG
Colinda Bennes Functionaris Gegevensbescherming
Bar
Astrid van Os- de Groot Coördinator
Maria Nardo Coördinator
Ton de Vos Penningmeester
Bedrijfsbureau
Ronald Gabel Coördinator
Communicatie
Roger Rosner Voorzitter
Bert van de Haar Commissielid
Michel van Dijkhuizen Persvoorlichter
Nicole Laarhoven Commissielid
Jonna Ribbens Commissielid
Joëlle Angel Vormgeving
Danny Spijkers Facilitair
Contributies
Jordy van Leeuwen Commissielid
Evenementen
Renate van Bruggen - Roest Voorzitter
Pauline Sissing Commissielid
Margreet Hubert Commissielid
Natascha van t Hooft - Stout Commissielid
Alexandra den Heijer Commissielid
Jeroen van Bruggen Commissielid
Financiele Administratie
Robert Peek Coördinator
Marijke Bakhuijzen Commissielid
Geoffrey Ede Coordinator Teruggave Vrijwilligersborg
Gedrag & Vertrouwen
Edith Dekker Vertrouwenspersoon
Natasja Hallema Vertrouwenspersoon
Hockeyzaken
Hockey Technische Commissie
Sebastiaan Bezemer Voorzitter
Bas Beuse Technisch Coordinator Top
Dominique van der Meulen Kunee Technisch Coordinator Breedte Prestatie en Breedte
Sebastiaan Bezemer Commissielid Tophockey
Natasja Burdorf Commissielid Commissielid Breedtehockey
Hoofdtrainer (HT)
Bas Beuse Top Junioren Meisjes
Bas Beuse Top Junioren Jongens
Nick Schumacher Breedte Junioren MA
Dominique van der Meulen Kunee Breedte Junioren MB
Dominique van der Meulen Kunee Breedte Junioren MC
Dominique van der Meulen Kunee Breedte Junioren JA
Dominique van der Meulen Kunee Breedte Junioren JB
Dominique van der Meulen Kunee Breedte Junioren JC
Dominique van der Meulen Kunee Breedte Junioren JD
Dominique van der Meulen Kunee Breedte Jongste Jeugd ME
Dominique van der Meulen Kunee Breedte Jongste Jeugd MF
Dominique van der Meulen Kunee Breedte Jongste Jeugd M-FunkeyHockey
Dominique van der Meulen Kunee Breedte Jongste Jeugd JE
Dominique van der Meulen Kunee Breedte Jongste Jeugd JF
Dominique van der Meulen Kunee Breedte Jongste Jeugd J-FunkeyHockey
Dirk-Jan Jonker Keeperscoördinator (KCO)
Glenn Coates Coordinator Prestatielijnen
Ignacio Salas Hoofd Trainer Jongste Jeugd
Bart van Kersbergen Hoofd Trainer D-lijn j/m
Lijncoordinator (LCO)
Michelle Ridderbos Top Junioren Meisjes
Michelle Ridderbos Top Junioren Jongens
Femke Wubbels Prestatie Junioren MA
Femke Wubbels Prestatie Junioren MB
Femke Wubbels Prestatie Junioren MC
Femke Wubbels Prestatie Junioren MD
Nadine Muller Prestatie Junioren JA
Nadine Muller Prestatie Junioren JC
Nadine Muller Prestatie Junioren JD
Milaine de Roos Breedte Junioren MA
Amanda de Ruiter Breedte Junioren MB
Carolina Bonefaas Breedte Junioren MC
Barbara Kleinendorst Breedte Junioren MD
Conchita Brugman Breedte Junioren JD
Barbara Kleinendorst Breedte Jongste Jeugd ME
Erica Kuijlenburg Breedte Jongste Jeugd MF
Erica Kuijlenburg Breedte Jongste Jeugd M-FunkeyHockey
Eveline van der Beek - Hoeberichts Breedte Jongste Jeugd JE
Erica Kuijlenburg Breedte Jongste Jeugd JF
Erica Kuijlenburg Breedte Jongste Jeugd J-FunkeyHockey
Mireille Ie-Koomen Breedte Trimhockey
Staf
Ans van Leijsen Commissielid
Ans van Leijsen Facilitair
Jeroen Hoogteijling Penningmeester
Ledenadministratie
Inge Holtrop Commissielid
Ledenwerving en ledenbehoud
Tarcisio Andreoli Commissielid Teamlid Schoolhockey
LISA Contactpersoon
Ronald Gabel Coördinator
Materialen
Onne Zijlstra Voorzitter
Maurits Koningen Commissielid
Medische Commissie
Henk van der Hoeven Voorzitter
Hans Tossijn Commissielid
Patrice Mauritz EHBO Coördinator
ParaHockey
Martin de Koning Coördinator
Sandra Blaas Commissielid
Patty Vos-Rijff Commissielid
Barbara Kleinendorst Commissielid
Personeelszaken (HR)
Colinda Bennes Voorzitter
Hellen te Velde-van der Starre Commissielid
Sponsoring
Roelof de Jager Penningmeester
René van 't Hooft Sponsorwerver
Onno Ekker Commissielid
Barbara Kleinendorst Commissielid
Renata Oort Commissielid
Rick Hoogendijk Commissielid
Strafadvies
Joris Geerdes Voorzitter
Supportersclub
Nico Moorman Voorzitter
Toernooi
Jeroen Kooij Voorzitter
Jack Wegman Commissielid Planning en support 2
Traditie & Historie
Karin Jolie Voorzitter
Ronald Kusters Commissielid
Verenigingsmanager
Roger Rosner Voorzitter
Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Mireille Ie-Koomen Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Wedstrijdsecretariaat Junioren
Rolien van Gils Wedstrijdsecretariaat Junioren
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Jordy van Leeuwen Wedstrijdsecretariaat Senioren
Wedstrijdtafel
Marsha Zwartjes Coördinator
Zaalhockey
Misja Speur Voorzitter
Tsjoe Rietmeijer Commissielid
Erik Jonker Commissielid