header foto header foto header foto header foto header foto

Heren I

 
+
Daniel Beroggi
+
Youri de Bie
+
Bram Cornelisse
+
Robert van Doesburg
+
Thijs de Greeff
+
Robbert Groot
+
Daan Hoepman
+
Wouter Jacobs
+
Timo Jonker
+
Ryan Julius
+
Willem Mesman Schultz
+
Brian O'Malley
+
TanausĂș Perez Vazquez
+
Krijn Postuma
+
Quinten Teiwes
+
Joep Troost
+
Raimundo Valenzuela
+
Manuel Verga
+
Bozz Willaert

Ondersteuning

Arjan Jolie Trainer/Coach
Bart van der Wolf Trainer/Coach
Joest Straat Manager
Allard Tjon Manager
Tijs Kappé Fysio

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere H1 hdm H1 14:45
Cartouche H1 HIC H1 14:45
HBS H1 Voordaan H1 14:45
Laren H1 Victoria H1 14:45
Qui Vive H1 Nijmegen H1 14:45
Schaerweijde H1 Were Di H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 hdm H1 6 18 6 0 0
2 Schaerweijde H1 6 16 5 1 0
3 Voordaan H1 6 13 4 1 1
4 Laren H1 6 10 3 1 2
5 Nijmegen H1 6 9 3 0 3
6 Cartouche H1 6 7 2 1 3
7 Qui Vive H1 6 7 2 1 3
8 Victoria H1 6 6 2 0 4
9 Almere H1 6 6 2 0 4
10 HBS H1 6 5 1 2 3
11 HIC H1 6 4 1 1 4
12 Were Di H1 6 3 1 0 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 okt !Oefenwedstrijd Naarden H1 n.n.b uit
24 okt hdm H1 14:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
31 okt HIC H1 14:45 uit
7 nov HV Victoria H1 14:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
14 nov Larensche Mixed Hockey Club H1 14:45 uit
21 nov V.M.H.C. CARTOUCHE H1 14:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
13 mrt Were Di Tilburg H1 n.n.b uit
20 mrt U.H.C.QUI VIVE H1 n.n.b thuis
27 mrt MHCHBS H1 n.n.b uit
3 apr Schaerweijde H1 14:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
10 apr MMHC Voordaan H1 n.n.b uit
24 apr NMHC Nijmegen H1 n.n.b thuis
1 mei hdm H1 n.n.b uit
8 mei HIC H1 n.n.b thuis
15 mei HV Victoria H1 n.n.b uit
22 mei Larensche Mixed Hockey Club H1 n.n.b thuis
29 mei V.M.H.C. CARTOUCHE H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
HIC H1 Voordaan H1 0-0
Victoria H1 Schaerweijde H1 1-2
Cartouche H1 Qui Vive H1 5-1
hdm H1 Nijmegen H1 3-2
Almere H1 Were Di H1 0-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Voordaan H1 Victoria H1 6-3
HBS H1 Cartouche H1 3-3
Were Di H1 hdm H1 2-4
Qui Vive H1 Almere H1 2-0
Nijmegen H1 HIC H1 3-1
Schaerweijde H1 Laren H1 5-5
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Victoria H1 Nijmegen H1 0-1
HIC H1 hdm H1 1-6
Qui Vive H1 Were Di H1 2-1
Laren H1 Voordaan H1 0-5
Almere H1 HBS H1 3-2
Cartouche H1 Schaerweijde H1 2-5
DONDERDAG 30 SEPTEMBER 2021
Laren H1 HBS H1 6-4
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Schaerweijde H1 Almere H1 4-0
Were Di H1 HIC H1 0-1
Nijmegen H1 Laren H1 1-3
hdm H1 Victoria H1 8-1
HBS H1 Qui Vive H1 1-1
Voordaan H1 Cartouche H1 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Cartouche H1 Nijmegen H1 3-1
Almere H1 Voordaan H1 4-2
Victoria H1 HIC H1 2-1
HBS H1 Were Di H1 2-1
Laren H1 hdm H1 0-8
Qui Vive H1 Schaerweijde H1 1-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Schaerweijde H1 HBS H1 4-2
hdm H1 Cartouche H1 4-3
HIC H1 Laren H1 0-4
Voordaan H1 Qui Vive H1 6-2
Nijmegen H1 Almere H1 8-3
Were Di H1 Victoria H1 1-3