header foto header foto header foto header foto header foto

Dames I

 
+
19
Joëlle Angel
+
7
Quirine Angel
+
1
Marith Bijkerk
+
5
Catherine Clot
+
6
Cindy Dekker
+
12
Iris van Gelderen
+
4
Marieke Grimberg
+
15
Rebecca van Hoepen
+
13
Lucca van der Hoorn
+
18
Sylvana van Kerkhof
+
8
Leah Kraan
+
Dhymara Lacroes
+
21
Mickey Plomp
+
23
Esmeralda Post
+
10
Florien Sondern
+
11
Madelon Tjon
+
22
Laurène Tjon
+
9
Joëlle Vrijburg
+
17
Yvette Willems

Ondersteuning

Bas Beuse Trainer/Coach
Daniël de Puysseleire Trainer/Coach
Marcel Does Manager

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere D1 Alliance D1 12:45
QZ D1 Amstelveen D1 12:45
Rood-Wit D1 Oss D1 12:45
Schaerweijde D1 Ring Pass Delft D1 12:45
Schiedam D1 Xenios D1 12:45
Union D1 Cartouche D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schaerweijde D1 6 16 5 1 0
2 QZ D1 6 13 4 1 1
3 Almere D1 6 13 4 1 1
4 Alliance D1 6 10 3 1 2
5 Xenios D1 6 10 3 1 2
6 Rood-Wit D1 6 8 2 2 2
7 Oss D1 6 7 2 1 3
8 Cartouche D1 6 7 2 1 3
9 Schiedam D1 6 5 1 2 3
10 Union D1 6 5 1 2 3
11 Amstelveen D1 6 3 1 0 5
12 Ring Pass Delft D1 6 3 0 3 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 okt MHC Alliance D1 12:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
31 okt V.M.H.C. CARTOUCHE D1 12:45 uit
7 nov Union D1 12:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
14 nov Ring Pass Delft D1 12:45 thuis - 2 KG2 - ABN Amro
21 nov A.M.H.C. Rood-Wit D1 12:45 uit
6 mrt HCQZ D1 n.n.b uit
13 mrt HC Schiedam D1 n.n.b thuis
20 mrt Schaerweijde D1 n.n.b uit
27 mrt Xenios D1 n.n.b thuis
3 apr MHC Amstelveen D1 n.n.b uit
10 apr Oss D1 n.n.b thuis
24 apr MHC Alliance D1 n.n.b uit
1 mei V.M.H.C. CARTOUCHE D1 n.n.b thuis
8 mei Union D1 n.n.b uit
15 mei Ring Pass Delft D1 n.n.b uit
22 mei A.M.H.C. Rood-Wit D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Union D1 Schiedam D1 2-2
Oss D1 Amstelveen D1 4-2
Cartouche D1 Schaerweijde D1 0-1
Alliance D1 Xenios D1 0-1
Rood-Wit D1 Ring Pass Delft D1 0-0
Almere D1 QZ D1 2-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Ring Pass Delft D1 Oss D1 2-2
Amstelveen D1 Alliance D1 3-2
Schiedam D1 Almere D1 1-2
Xenios D1 Cartouche D1 5-2
Schaerweijde D1 Union D1 2-0
QZ D1 Rood-Wit D1 3-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rood-Wit D1 Schiedam D1 2-2
Cartouche D1 Amstelveen D1 1-0
Alliance D1 Oss D1 5-1
Union D1 Xenios D1 0-2
Almere D1 Schaerweijde D1 0-1
QZ D1 Ring Pass Delft D1 2-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Amstelveen D1 Union D1 0-2
Oss D1 Cartouche D1 1-2
Xenios D1 Almere D1 2-2
Ring Pass Delft D1 Alliance D1 1-2
Schiedam D1 QZ D1 0-2
Schaerweijde D1 Rood-Wit D1 4-1
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Cartouche D1 Alliance D1 0-1
QZ D1 Schaerweijde D1 1-1
Schiedam D1 Ring Pass Delft D1 4-3
Rood-Wit D1 Xenios D1 3-2
Union D1 Oss D1 1-2
Almere D1 Amstelveen D1 2-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Schaerweijde D1 Schiedam D1 3-2
Alliance D1 Union D1 1-1
Xenios D1 QZ D1 0-2
Amstelveen D1 Rood-Wit D1 1-2
Ring Pass Delft D1 Cartouche D1 3-3
Oss D1 Almere D1 0-1