header foto header foto header foto header foto
 

Heren I

 
+
1
Youri Beck
+
13
Chuck Caupain
+
22
Valentijn Charbon
+
19
Bram Cornelisse
+
3
Daan Dekker
+
23
Juan Fortuin
+
12
Jonas de Geus
+
11
Daniel de Haan
+
6
Robin Herweijer
+
10
Daan Hoepman
+
7
Patrick Houben
+
21
Deegan Huisman
+
17
Stijn Jolie
+
18
Timo Jonker
+
14
Justin Klop
+
9
Erwin Kruisbrink
+
8
Floris Kuiper
+
5
Willem Mesman Schultz
+
16
Terrance Pieters
+
15
Andrin Rickli
+
28
Dion de Vree

Ondersteuning

Pasha Gademan Trainer/Coach
Bert Remmerswaal Ass. coach
Martin de Koning Manager

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oranje-Rood H1 Amsterdam H1 20:30

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Bloemendaal H1 10 26 8 2 0
2 Kampong H1 10 20 6 2 2
3 HGC H1 10 20 6 2 2
4 Oranje-Rood H1 9 20 6 2 1
5 Amsterdam H1 9 19 6 1 2
6 Rotterdam H1 10 16 5 1 4
7 Den Bosch H1 10 15 4 3 3
8 Klein Zwitserland H1 10 9 2 3 5
9 Pinoké H1 10 7 1 4 5
10 Almere H1 10 5 1 2 7
11 Tilburg H1 10 4 0 4 6
12 SCHC H1 10 2 0 2 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 okt Hockeyclub SCHC H1 14:45 uit
10 mrt HC Bloemendaal H1 n.n.b uit
15 mrt HC Oranje Rood H1 n.n.b thuis
17 mrt HC Tilburg H1 n.n.b uit
24 mrt AH & BC H1 n.n.b thuis
29 mrt Hockey Club Rotterdam H1 n.n.b uit
31 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 n.n.b thuis
7 apr HGC H1 14:45 uit
28 apr Pinoké H1 n.n.b thuis
3 mei Klein Zwitserland H1 n.n.b thuis
5 mei SV Kampong Hockey H1 n.n.b uit
12 mei Hockeyclub SCHC H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 26 AUGUSTUS 2018
Klein Zwitserland H1 SCHC H1 3-2
Almere H1 Bloemendaal H1 1-2
HGC H1 Oranje-Rood H1 4-5
Den Bosch H1 Tilburg H1 3-1
Rotterdam H1 Amsterdam H1 2-1
Kampong H1 Pinoké H1 4-1
ZONDAG 2 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 Rotterdam H1 1-3
SCHC H1 Kampong H1 2-7
Bloemendaal H1 Klein Zwitserland H1 3-1
Oranje-Rood H1 Almere H1 3-1
Tilburg H1 HGC H1 1-3
Amsterdam H1 Den Bosch H1 3-0
VRIJDAG 7 SEPTEMBER 2018
SCHC H1 Pinoké H1 2-2
Den Bosch H1 Rotterdam H1 3-0
HGC H1 Amsterdam H1 0-2
Almere H1 Tilburg H1 1-1
Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 1-1
Kampong H1 Bloemendaal H1 1-2
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Amsterdam H1 Almere H1 4-1
Tilburg H1 Klein Zwitserland H1 1-1
Oranje-Rood H1 Kampong H1 1-3
Bloemendaal H1 SCHC H1 5-0
Pinoké H1 Den Bosch H1 1-1
Rotterdam H1 HGC H1 2-6
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
SCHC H1 Oranje-Rood H1 1-2
Kampong H1 Tilburg H1 6-0
Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 1-2
Almere H1 Rotterdam H1 2-2
HGC H1 Den Bosch H1 4-4
Bloemendaal H1 Pinoké H1 2-0
VRIJDAG 21 SEPTEMBER 2018
Amsterdam H1 Kampong H1 0-2
Rotterdam H1 Klein Zwitserland H1 2-0
Oranje-Rood H1 Bloemendaal H1 0-0
Den Bosch H1 Almere H1 0-1
Pinoké H1 HGC H1 2-4
Tilburg H1 SCHC H1 2-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
SCHC H1 Amsterdam H1 2-4
Bloemendaal H1 Tilburg H1 6-1
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 3-2
Almere H1 HGC H1 0-4
Klein Zwitserland H1 Den Bosch H1 1-3
Kampong H1 Rotterdam H1 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Pinoké H1 Almere H1 3-1
Tilburg H1 Oranje-Rood H1 1-4
Rotterdam H1 SCHC H1 4-2
Den Bosch H1 Kampong H1 1-1
HGC H1 Klein Zwitserland H1 5-2
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 2-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Klein Zwitserland H1 Almere H1 3-1
Tilburg H1 Pinoké H1 2-2
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 3-1
Den Bosch H1 SCHC H1 5-0
Kampong H1 HGC H1 3-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
HGC H1 SCHC H1 6-1
Amsterdam H1 Tilburg H1 7-1
Rotterdam H1 Oranje-Rood H1 3-4
Den Bosch H1 Bloemendaal H1 1-4
Almere H1 Kampong H1 1-4
Klein Zwitserland H1 Pinoké H1 2-2