header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Wedstrijdschema

Overig
Piketdienst 2 uur - Reservering
10:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
10:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
11:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
11:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
12:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
12:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
13:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
13:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
14:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
14:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
15:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
15:30
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
16:00
Thuis
Piketdienst 2 uur - Reservering
16:30
Thuis
Meisjes A
MA1 - DHV MA1
14:00
Uit
MA2 - Kampong MA2
17:00 - V3
Thuis
MA3 - Holestick MA1
15:45
Uit
MA4 - Hilversum MA6
14:30
Uit
MA5 - Laren MA6
12:15
Uit
MA6 - Baarn MA3
15:55 - V4
Thuis
MA7 - Hilversum MA5
16:20 - V2
Thuis
Meisjes B
MB1 - HOCO MB1
12:10 - V2
Thuis
MB2 - Gooische MB2
17:30
Uit
MB3 - Laren MB3
14:10 - V4
Thuis
MB4 - SCHC MB3
14:15 - V5
Thuis
MB5 - Baarn MB3
16:00 - V5
Thuis
MB6 - Soest MB4
15:45 - V1
Thuis
Meisjes C
MC1 - Laren MC1
12:10
Uit
MC2 - Phoenix MC1
11:35 - V3
Thuis
MC3 - Zwaluwen MC1
12:05 - V1
Thuis
MC4 - Woerden MC5
12:30
Uit
MC5 - Culemborg MC2
12:30 - V5
Thuis
MC6 - Shinty MC4
10:15
Uit
MC7 - Rijnvliet MC6
13:30
Uit
Meisjes D
MD1 - Spandersbs MD1
10:30
Uit
MD2 - Spandersbs MD3
10:30
Uit
MD3 - Woerden MD3
08:30 - V1
Thuis
MD4 - Leusden MD4
09:50 - V3
Thuis
MD5 - Kampong MD7
10:35 - V4
Thuis
MD6 - Nieuwegein MD5
09:00 - V5
Thuis
MD7 - Spandersbs MD7
10:45 - V5
Thuis
Meisjes E
M8E1 - Hilversum M8E3
08:45
Uit
M8E2 - Zwaluwen M8E2
09:15
Uit
ME1 - Houten M6E1
09:30 - V4
Thuis
ME2 - Kampong M6E3
09:30 - V4
Thuis
ME3 - Fletiomare M6E4
10:20
Uit
Meisjes F
MF01 - Schaerweijde MF1
08:30 - V4
Thuis
MF02 - Kampong MF1
08:30 - V4
Thuis
MF03 - MHC Muiderberg MF1
08:45
Uit
Heren
H1 - Kampong H1
14:15 - V2
Thuis
Jongens A
JA1 - Rotterdam JA1
14:00 - V1
Thuis
JA2 - Baarn JA1
13:25
Uit
JA3 - Baarn JA3
15:10 - V3
Thuis
Jongens B
JB1 - Oranje-Rood Oranje-Rood JB1
12:10
Uit
JB2 - Phoenix JB2
13:25 - V3
Thuis
JB3 - Woerden JB2
15:45
Uit
JB4 - Houten JB4
16:30
Uit
Jongens C
JC1 - Hilversum JC1
10:20 - V2
Thuis
JC2 - Montfoort JC1
12:20 - V4
Thuis
JC3 - MMHC Voordaan JC4
13:00
Uit
Jongens D
JD1 - SCHC JD1
08:30 - V2
Thuis
JD2 - Zeewolde JD1
09:00
Uit
JD3 - Gooische JD7
10:15 - V1
Thuis
JD4 - Naarden JD7
11:35
Uit
Jongens E
J8E1 - MMHC Voordaan J8E2
09:55
Uit
J8E2 - Rijnvliet J8E1
08:30 - V3
Thuis
J8E3 - Schaerweijde J8E4
08:30 - V3
Thuis
JE1 - Shinty J6E1
12:00
Uit
JE2 - UNO J6E1
09:30 - V4
Thuis
Jongens F
JF01 - Gooische JF1
08:30 - V4
Thuis
Overig
Para1 - Culemborg G1
12:45
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Club opmerking
Extra opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten